MAĞAZA VE SHOWROOM TADİLATI

Anahtar Teslim Komple Mağaza ve Showroom Tadilatı

Mağaza tadilat ve dekorasyonu işleri, türüne, konumuna ve kullanım amacına bağlı olarak her türlü mağaza için en gerekli işlemlerden biridir. Mağazanın büyütülmesi, yeni alanlar oluşturulması, kullanım amacının değiştirilmesi vb. gibi sebeplerden ötürü tadilat ve dekorasyonu uygulamaları yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili çok sayıda parametre bulunmaktadır. Mağazanın bulunduğu yer, hizmet konsepti, içerisinde ne tür ürün veya hizmetlerin yer aldığı, kaç kişi çalıştığı, ağırlayabileceği maksimum müşteri sayısı vb. gibi konular tadilat ve dekorasyon çalışmalarının kapsamını ve bütçesini belirlemektedir.

Mağaza tadilat ve dekorasyon uygulamalarında iç ya da dış cephe boyama sık yapılan bir işlemdir. Boyama yapılacak mekana uygun boyama yapılması dekorasyonu tamamlamak açısından son derece önemlidir. Mağazanın havasını değiştirecek, müşteriler nezdinde daha dikkat çekici hale getirecek renkler seçilmesi ve bu renkleri birbiri ile uyumlu olması son derece önemlidir. Hizmet verilen sektör ne olursa olsun mağaza tadilat ve dekorasyon uygulamasında ürün ya da hizmet kadar onun sunumu da önemlidir.

Mağaza tadilatı iç ya da dış cephe boya uygulamasında kapatıcılık özelliği yüksek boyalar kullanılmalıdır. Yüzeyde, uygulama öncesi tamirat yapılmalı, tamirat izlerini kapatan boyalar tercih edilmelidir. Renk seçimi, dekorasyon konsepti ile uyumlu olmalı, ürün ve hizmet kalitesini ön plana çıkaran renkler tercih edilmelidir. Uygulamadan beklenen sonucun alınması için iç ve dış boyadan önce yüzey temizliği yapılmalı, yüzey kir ve tozdan arındırılmalıdır.

mağaza-tadilatı
Call Now Button