MUTFAK TADİLATI

Anahtar Teslim Komple Mutfak Tadilatı

Mutfak tadilatı, zamanla zarar görmüş ve eskimiş mutfakların yenilenmesini ifade etmektedir. İhtiyacın yanı sıra zevkler ve tercihler doğrultusunda da mutfak dolabı ve mutfak dezgahı gibi eşyalarında değişim ve tadilat işlemleri yapılabilmektedir. Bu anlamda tadilata başlanmadan önce mutfağın tadilata hazır hale getirilmesi gerekmektedir ve bütçe göre malzeme seçilmektedir.

Mutfak tezgah çeşitleri: Ahşap tezgah mutfak, Çimstone tezgah, Granit tezgah, Laminat tezgah, Mermer tezgah, Dekton tezgah, Kuvars mutfak tezgahı, Porselen tezgah, Evyeli mutfak tezgahı, Silestone tezgah, Porselen mutfak tezgahı, Tahta tezgah, Lamine tezgah, Seramik tezgah, Sunta mutfak tezgahı, Çıkma mutfak tezgahı, Kompozit tezgah, Metal, Taş tezgah, Demir, Mdf, Lamine, Plastik, Sabuntaşı, Alüminyum, Rezopal, Polyester, Werzalit, Kendinden evyeli tezgah, Bakalit mutfak tezgahı, Mdf lam, Çizilmeyen mutfak tezgahı, Döküm tezgahlar, Isıya dayanıklı tezgah, Doğal granit, Evyesiz mutfak tezgah, Sılestone, Çizilmez mutfak tezgahı. .

mutfak-tadilati9

Tezgah arası: Taş kaplama, Ahşap, Fayans, Aynalı fayans, Tuğla desenli fayans, Cam mozaik vs… Mutfak tadilatları mutfağın büyük ya da küçük olmasına göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Küçük mutfak tadilatı, büyük mutfaklara göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. İzmir mutfak tadilat her türlü mutfağa uygun modelleri müşteri tercihine sunarak tadilat ve dekorasyon işlemi gerçekleştirmektedir

Call Now Button